Співробітники клініки успішно лікують пацієнтів з патологією хребта, судинної, ендокринної та шлунково-кишкової патологією, а також синдромом хронічної втоми, головними болями, ожирінням.

У цьому розділі можна подивитися інформацію про хвороби, їх лікуванні, профілактиці, можливих ускладненнях.

Грижа диска

Грижа диска (міжхребцева грижа) – це випинання диска за свої межі. Грижа тисне на нервові корінці → порушується проведення імпульсу по нерву, виникає біль, судинні розлади.

Остеохондроз

Остеохондроз ("остео" - кістка + "хондрос" - хрящ) – це дегенерація (порушення обміну речовин) + дистрофія (порушення живлення) кісткової тканини і хряща хребта. Кістки – це хребці, хрящі – це диски. Тому і остеохондроз входить до групи дегенеративно - дистрофічних захворювань.

Сколіоз

Сколіоз (сколіотична хвороба) – прогресуюче бічне викривлення хребта.

Атеросклероз

Атеросклероз – хвороба, при якій жирові відкладення (холестеринові бляшки) накопичуються під внутрішньою оболонкою артеріальної стінки. Поступово артерія звужується, аж до повного закупорювання.

Гіпертонічна хвороба

Гіпертонічна хвороба – хронічний стан організму, який проявляється підвищеним артеріальним тиском (більше 140/90 мм рт.ст.), що приводить до перебудови судин, серця і нирок.

Головний біль

Головний біль (цефалгія) – це страждання людини, що є частим симптом різних хвороб. Взагалі, в організмі людини біль є сигналом тривоги.

Мігрень

Мігрень (гемікранія) – сильний, пульсуючий, нападоподібний біль, який як правило захоплює одну половину голови (частіше справа). При класичній мігрені у 85% односторонні головні болі.

Вегетосудинна дистонія

Вегетосудинна дистонія (ВСД) – це порушення нормальної роботи вегетативної нервової системи, яка регулює роботу внутрішніх органів

Синдром хронічної втоми

Синдром хронічної втоми – це тривала, загальна втома, фізична слабкість, розбитість, які не проходять після відпочинку і заважають жити у звичному для людини ритмі.

Варикозне розширення вен

Варикозне розширення вен (варикозна хвороба, варикоз) - нерівномірне розширення вен нижніх кінцівок, супроводжується порушенням кровотоку та недостатністю клапанів уражених вен, яке призводить до утворення пристінкових тромбів і варикозних вузлів.

Гастроентерологічні захворювання

Гастроентерологічні захворювання виникають при підвищеному ритмі життя, частих стресах, поганої екології, курінні, вживанні алкогольних напоїв, нарешті неправильному і неповноцінному харчуванні.

Цукровий діабет

Цукровий діабет – захворювання, при якому підвищується цукор у крові, з'являється цукор у сечі, порушуються всі види обміну речовин, уражаються судини і нерви, а також можуть спостерігатися патологічні змінами в органах і тканинах.

Ожиріння

Ожиріння – патологічний стан, через надмірне накопичення жиру в організмі (на шиї, на серця, в області живота, підшкірній клітковині, навколо нирок, в області стегон і т. д.).

«Клініка доктора Довгого» заснована у 2007 році на базі Київської обласної клінічної лікарні.

Засновник клініки Довгий І.Л. - кандидат медичних наук, доцент кафедри неврології і рефлексотерапії Національної медичної академії післядипломного навчання (НМАПО) ім. П.Л. Шупика, заступник голови ВАНР, віце-президент УАОХ мануальних терапевтів

м. Київ, вул. Багговутівська, 1
(Київська обласна клінічна лікарня)

телефони:
(097) 188-10-35
(044) 227-43-21

Час прийому: 8.00 - 18.00,
Понеділок - п'ятниця.

Клініка знаходиться в поліклініці лікарні
(вхід з лівої сторони, зовні будівлі).