Мануальна терапія

Мануальна терапія (manus означає рука) - це лікування руками. Мануальна терапія дозволяє проводити лікування хребта і суглобів, порушень роботи м'язів, захворювань внутрішніх органів. Основа мануальної терапії – усунення блокування рухів у хребті та суглобах, тобто відновлення їх нормальної роботи. В організмі 696 м'язів (40% маси) – це найбільш крупний орган людського тіла, яким займаються мануальні терапевти.
Мануальна терапія

Акупунктура

Акупунктура походить від слів acus - голка і punctura - укол. Більш поширений термін «голковколювання», тобто введення спеціальних голок в біологічно активні точки (точки акупунктури). По понад 700 точках циркулює «життєва енергія», впливаючи на яку, можна регулювати цю енергію. Енергія в тілі людини протікає по невидимих ​​каналах (меридіанах). Їх 14, на них розташовані біологічно активні точки (точки акупунктури).
Акупунктура

Фізіотерапія

Фізіотерапія (physis - природа + therapeia - лікування) - лікування природними та фізичними методами. Природні методи – грязі, мінеральні води, клімат; фізичні – нейростимуляція, інфрачервоне та інші види променів, магнітне поле і поляризоване світло.
Фізіотерапія

Озонотерапія

Озон (О³) потужно загальнооздоровлююче діє на організм: різко підвищує постачання тканин киснем, покращує циркуляцію крові, виводить з організму токсини і жирове "сміття", змушує ефективно працювати «задрімалі» клітини імунної системи, усуває синдром хронічної втоми, відводить загрозу серцево-судинних захворювань, діє як протибольовий, протизапальний, противірусний середник. Це дало можливість використовувати озонотерапію при лікуванні понад 150 хвороб.
Озонотерапія

ПЕРЕВАГИ КЛІНІКИ ДОКТОРА ДОВГОГО

Засновник клініки

Довгий Ігор Леонідович - невропатолог і рефлексотерапевт вищої категорії, мануальний терапевт, озонотерапевт, фізіотерапевт, доцент кафедри неврології і рефлексотерапії НМАПО, віце-президент ВАНР

Досвідчені спеціалісти


У клініці працюють сертифіковані, досвідчені фахівці. Мають великий досвід лікування пацієнтів як у стаціонарних, так і в амбулаторних умовах


Сучасні + народні методи лікування


Основним успіхом є авторська методика, яка поєднує новітні методи лікування як традиційної медицини, так і методів народної медицини


Доступні ціни


Нам найголовніше якісне лікування і відповідно здоров’я пацієнта, а не наше збагачення
Грижа диска

Грижа диска

Грижа диска (міжхребцева грижа) – це випинання диска за свої межі. Грижа тисне на нервові корінці → порушується проведення імпульсу по нерву, виникає біль, судинні розлади.

Остеохондроз

Остеохондроз

Остеохондроз ("остео" - кістка + "хондрос" - хрящ) – це дегенерація (порушення обміну речовин) + дистрофія (порушення живлення) кісткової тканини і хряща хребта. Кістки – це хребці, хрящі – це...

Сколіоз

Сколіоз

Сколіоз (сколіотична хвороба) – прогресуюче бічне викривлення хребта.

Атеросклероз

Атеросклероз

Атеросклероз – хвороба, при якій жирові відкладення (холестеринові бляшки) накопичуються під внутрішньою оболонкою артеріальної стінки. Поступово артерія звужується, аж до повного закупорювання.

Гіпертонічна хвороба

Гіпертонічна хвороба

Гіпертонічна хвороба – хронічний стан організму, який проявляється підвищеним артеріальним тиском (більше 140/90 мм рт.ст.), що приводить до перебудови судин, серця і нирок.

Головний біль

Головний біль

Головний біль (цефалгія) – це страждання людини, що є частим симптом різних хвороб. Взагалі, в організмі людини біль є сигналом тривоги.

Мігрень

Мігрень

Мігрень (гемікранія) – сильний, пульсуючий, нападоподібний біль, який як правило захоплює одну половину голови (частіше справа). При класичній мігрені у 85% односторонні головні болі.

Вегетосудинна дистонія

Вегетосудинна дистонія

Вегетосудинна дистонія (ВСД) – це порушення нормальної роботи вегетативної нервової системи, яка регулює роботу внутрішніх органів

Синдром хронічної втоми

Синдром хронічної втоми

Синдром хронічної втоми – це тривала, загальна втома, фізична слабкість, розбитість, які не проходять після відпочинку і заважають жити у звичному для людини ритмі.

Варикозне розширення вен

Варикозне розширення вен

Варикозне розширення вен (варикозна хвороба, варикоз) - нерівномірне розширення вен нижніх кінцівок, супроводжується порушенням кровотоку та недостатністю клапанів уражених вен, яке призводить до утворення пристінкових тромбів і варикозних вузлів.

Гастроентерологічні захворювання

Гастроентерологічні захворювання

Гастроентерологічні захворювання виникають при підвищеному ритмі життя, частих стресах, поганої екології, курінні, вживанні алкогольних напоїв, нарешті неправильному і неповноцінному харчуванні.

Цукровий діабет

Цукровий діабет

Цукровий діабет – захворювання, при якому підвищується цукор у крові, з'являється цукор у сечі, порушуються всі види обміну речовин, уражаються судини і нерви, а також можуть спостерігатися патологічні змінами в...

Ожиріння

Ожиріння

Ожиріння – патологічний стан, через надмірне накопичення жиру в організмі (на шиї, на серця, в області живота, підшкірній клітковині, навколо нирок, в області стегон і т. д.).

Відгуки

Большие слова благодарности Вам Игорь Леонидович. Все быстро, толково и в точку. За те курсы лечения я поняла: где, почему и зачем эта боль! Капельницы озон – супер. Ваши руки – мега супер. Я хожу без головокружений и главное знаю, что если что вдруг – то я к Вам. Спина моя выражает отдельную благодарность. И привет от мамы, поставленной на ноги тоже Вами!
Рожко М. А.

Справді обдарований і благословенний самим Господом, щоб бути провідником і лікарем. Бо Господь вибирає лікарів. А ти, Ігорю, вибраний, щоб лікувати і допомагати людям. На собі випробував твій дар.
Ігоре, де я тільки не був, у кого тільки не лікувався, але тільки в Твоїх руках біль минає.
Дякую!
Дрогобецький О. Г.

Якимось дивним, чудесним способом ти вмієш позбавляти болю. І робиш це легко, з посмішкою, підбадьорюючи і вселяючи віру та надію, що хвороба буде подолана. Хай оберігає тебе, мій дорогий друже і Лікарю, Господь Бог! 
Щастя тобі і довгих років життя!
Твій друг і пацієнт Іванюк Анатолій, керівник гурту «Немо»
Іванюк А. М.

Такого професіонала, як Ігор Леонідович, ще пошукати! Обійшовши 7 лікарів, вирішила довіритись лише йому. Навіть не сподівалась на такий результат!!! Пройшли болі, оніміння, перестала тягти права нога. Мені особливо довподоби його методика лікування – організм насищується киснем, а не страждає від непотрібних і шкідливих медикаментів. Пройшов майже рік, а болей так і нема!!! Ось і заходжу до Ігоря Леонідовича просто привітатися. А якщо десь-щось-колись заболить до нього: прийме, розпитає, зарадить!
Дякую! І здоров’я Вам!
Куц О.

Очень благодарна вам всем за вашу заботу и нежность. Очень благодарна Игорю Леонидовичу за его золотые руки. Помолодела на 10 лет за 7 сеансов. Перестала болеть голова, появилась бодрость. Очень довольна, что попала к вам и подлечилась.
Спасибо большое.
г. Белая Церковь
Краснова Т.П.

«Клініка доктора Довгого» заснована у 2007 році на базі Київської обласної клінічної лікарні.

Засновник клініки Довгий І.Л. - кандидат медичних наук, доцент кафедри неврології і рефлексотерапії Національної медичної академії післядипломного навчання (НМАПО) ім. П.Л. Шупика, заступник голови ВАНР, віце-президент УАОХ мануальних терапевтів

м. Київ, вул. Багговутівська, 1
(Київська обласна клінічна лікарня)

телефони:
(097) 188-10-35
(044) 227-43-21

Час прийому: 8.00 - 18.00,
Понеділок - п'ятниця.

Клініка знаходиться в поліклініці лікарні
(вхід з лівої сторони, зовні будівлі).